Četrtek 19 September 2019, 02:29

Škrat na Ermanovcu 2019
Prispeval Administrator

V SOBOTO, 1. JUNIJA OB 9. URI PRED PLANINSKO KOČO NA ERMANOVCU

Slišali boste pravljico o škratu Torinu. Pridružili se mu bodo člani lovskega društva Sovodenj, ki nam bodo povedali kaj novega o naravi in živalih.

Pred kočo bodo potekale ustvarjalne delavnice in igre na travi. Vabljeni predšolski otroci in mlajši šolarji ter starši. Prinesite vpisni kartonček, če ga že imate

Otroci prejmejo palačinke in pijačo gratis. Pridite - več nas bo, bolj bo zabavno.

Vabi vas PD Sovodenj in LD Sovodenj.

Skrat2019