Četrtek 19 September 2019, 02:31

Srečanje citrarjev in harmonikarjev 2019
Prispeval Milka Burnik

Planinsko društvo Sovodenj vabi v nedeljo, 1. 9. 2019 ob 14. uri na Srečanje citrarjev

in harmonikarjev pred planinsko kočo na Ermanovcu.

Vsi citrarji, citrarke, harmonikarji, harmonikarice, ki želite nastopiti, se obvezno prijavite

Dodatne informacije: 031 769 121 – Milka Burnik. Nastop ni tekmovalnega značaja.

Navedite dve skladbi, ki ju želite zaigrati. Zapišite nekaj stavkov o sebi in svoji

glasbeni poti s tem inštrumentom.

Na prireditev povabite še sorodnike, prijatelje, znance. Dobrodošli in na svidenje na Ermanovcu!

Citre 2017

Harmonika 2017