Petek 29 Marec 2024, 10:43

Prispeval Predsednik PD Sovodenj
Sreda, 13 November 2019 00:00
Od kandidatov pri?akujemo:
  • kakovostno pripravo jedi in okrep?il za obiskovalce ko?e,
  • solidno postrežbo gostov,
  • prijazen odnos do vseh obiskovalcev,
  • vzdrževanje reda, ?isto?e in gospodarno upravljanje ko?e ter njene okolice,
  • poslovanje, skladno z zakonodajo,
  • dobro sodelovanje s pristojnimi organi društva.
Prednost imajo zakonski pari, ki imajo izkušnje v gostinstvu, poslovanju v planinskih objektih in si sami zagotovijo dodatno pomo? ob pove?anem obisku ob vikendih in praznikih. PD Sovodenj z izbranim kandidatom sklene pogodbo o poslovnem sodelovanju za dobo 12 mesecev, z možnostjo podaljšanja, ?e se delo opravlja skladno s pri?akovanji. Delo se pri?ne opravljati s 4.1.2020 oziroma po dogovoru. Pla?ilo pogodbenih obveznosti se opravlja mese?no, na podlagi ustvarjenega prometa. Bivanje je za ?as veljavnosti pogodbe zagotovljeno v ko?i.
Ponudbe z osebno predstavitvijo, opisom dosedanjih del in svojih delovnih sposobnosti v kuhanju in strežbi, pošljite na naslov: Planinsko društvo Sovodenj, Stara Oselica 71, 4225 Sovodenj, s pripisom PRIJAVA - NE ODPIRAJ. Ponudbe sprejemamo 15 dni od objave oziroma do zasedbe objavljene potrebe.
Kandidati, ki izpolnjujejo razpisne pogoje in so pravo?asno oddali prijavo, bodo po izboru razpisne komisije povabljeni na razgovor. Razpisna komisija bo pri izbiri in povabilu na razgovor dala prednost kandidatom, ki imajo izkušnje pri oskrbovanju planinskih ko?, imajo gostinsko izobrazbo in živijo ?im bliže ko?i.
Sovodenj, 10. 11. 2019
Lovro Telban, predsednik PD Sovodenj