Sobota 20 April 2024, 09:23

Novoletni pohod na Bevkov vrh 2016
Prispeval PD Sovodenj
Nedelja, 13 December 2015 00:00

Pogled z Bevkovega vrha proti Porezenu in TriglavuTradicionalni zimski pohod na Bevkov vrh v organizaciji PD Sovodenj, bo potekal v soboto, 2. januarja 2016.

Za tople napitke in jedačo bo poskrbljeno tik pod vrhom na Slabetovi domačiji, kjer se bo letos lahko plačalo tudi članarino za leto 2016.

Za člane B ostaja višina članarine enaka kot prejšnje leto torej 15€. Ob plačilu članarine prejmete markico, ki se jo nalepi na planinsko izkaznico.

Pohod je možen iz smeri Sovodnja, Kladij, Otaleža ali Cerknega. Udeleženci bodo na vrhu lahko naročili tople napitke in klobase.
Na svidenje torej 2. januarja na Bevkovem vrhu.
Vljudno vabljeni
PD SOVODENJ